Uzak mesafeler yorun değil!

Uzakdoğu, Amerika, Avustralya veya Afrika’ya taşınmak için genellikle denizyolu taşımacılığı tercih edilmektedir. Denizyolu taşımacılığı hem ekonomik hem güvenilir olup teslimat süresi genellikle 3 haftayı geçmemektedir.

Denizaşırı ülkelere yapılan taşımacılıklarda eşyalarınız evinizin içerisinde paketlendikten sonra kamyon üzerinde gelen bir konteyner içerisine istiflenmek sureti ile taşımacılık işlemleri gerçekleştirilir. İçerisine eşyaların yüklendiği konteyner teslimat adresinde kapınızın önüne kadar geldikten sonra bulunduğunuz noktadaki ekibimiz tarafından eşyalar evinizin içerisine taşınır gerekli kurulum işlemleri gerçekleştirilir.

DENİZAŞIRI ÜLKELERE ANAHTAR TESLİMİ
EVDEN EVE NAKLİYAT

Denizaşırı ülkelerden genellikle Amerika ve Avustralya kıtalarına taşımacılık hizmeti sağlamaktayız. Taşımacılık işlemleri müşterinin istekleri doğrultusunda gerçekleştirilmekte olup çözüm ortaklarımız tarafından teslimat işlemleri itinalı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Taşımacılık işlemleri sigorta güvencesi altında gerçekleştirilmekte olup meydana gelebilecek en ufak zararda zararınız karşılanmaktadır. Eşyalarınız nasıl ki profesyonel bir ekip tarafından paketlenip istifleniyorsa yine aynı profesyonellikle yeni evinize yerleştirilerek bütün eşyaların kurulumu gerçekleştirilmektedir.

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda evin içerisinde yer alan eşyaların tamamı tarafımızdan detaylı bir şekilde ambalajlanarak paketlenmektedir.

Denizyolu Taşımacılığı

Sıkça Sorulan Sorular

Sorunuzun cevabı yok mu?

Denizyolu ile yapılan taşımacılıklarda teslimat süresi eşyaları taşıyacak olan kuru yük gemisinin programına göre değişiklik göstermekte olup bu süre genellikle 30-45 gün arası değişmektedir.

Eşyalarınızın tamamı yükleme adresinden alınıp teslimat adresine gidene kadar her türlü kazaya karşı sigorta güvencesindedir. Hem eşyalarınız hem nakliye bedeli teminat kapsamındadır.

Eşyalarınızın yüklü bulunduğu konteyner gemiye teslim edildikten sonra cep telefonunuza gelen bilgiler ile https://www.myshiptracking.com/ adresinden gemi ile ilgili detaylı bilgileri takip edebilirsiniz.

Eşyalarınızın teslimatı teslimat adresine en yakın çözüm ortağımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bizler, Uzman Lojistik olarak nasıl ki amerika veya avustralya’da yer alan nakliye şirketlerine çözüm sunuyorsan bu şirketler de bizler için çözüm üretmektedir.

Güvenilir Hizmet

40 yıla yakın sektör tecrübemiz ile Uluslararası ev taşımacılığında Türkiye'nin önde gelen nakliye şirketleri arasında yer almaktayız.

Hızlı Teslimat

Uluslararası taşımacılıklarda yükleme ve boşaltma işlemleri programa sadık kalınarak dakik bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

7/24 Destek

Taşımacılık işlemleri ile ilgili olarak haftanın her günü, günün her saati bizimle iletişime geçerek hizmetiniz ile ilgili bilgi alabilirsiniz.