Havayolu Kargolarınız için uzman çözümler…

Acil olarak gümrüklenip taşınmasını istediğiniz eşyaların paketleme, gümrükleme ve havayolu ile taşımacılık işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Eşyalarınız teslimat adresinde kapınıza kadar sigortlalı bir şekilde taşınıp teslim teslim edilmektedir.

Havayolu taşımacılığı diğer taşımacılık türlerine göre daha pahalı olup eşyalarına hızlı bir şekilde kavuşmak isteyen insanlar tarafından tercih edilmektedir. Havayolu ile taşımacılık hizmeti sunduğumuz müşteriler arasında NBA’ya transfer olan basketbolcularımız Semih Erden ve Ersan İlyasova yer alırken futbol dünyasından ise Didier Drogba yer almaktadır.

Eşyalarınızın taşımacılığı için talep etmiş olduğunuz şekillerde çözümler üretmekteyiz. Detyalı bilgi almak için bizleri arayabilir veya iletişim sayfamızda yer alan iletişim formundan bizlere ulaşabilirsiniz.

HIZLI & GÜVENİLİR HAVAYOLU KARGOSU

Havayolu taşımacılığı sektöründe ülkemizin bilinen en eski işletmelerinden biri olarak hizmet sağlıyoruz. Bugüne kadar çok sayıda müsteşar, sporcu ve bürokrat’ın evine ait taşımacılık işlemlerini havayolu ile gerçekleştirdik.

Havayolu ile yapılan sevkiyatlar çok hızlı bir şekilde gerçekleştirilmekte olduğu için genellikle hem hızlı bir şekilde taşınmak isteyenler tarafından tercih edilmektedir.

Havayolu Taşımacılığı
Güvenilir Taşımacılık

40 yıla yakın sektör tecrübemiz ile Uluslararası ev taşımacılığında Türkiye'nin önde gelen nakliye şirketleri arasında yer almaktayız.

Hızlı Teslimat

Uluslararası taşımacılıklarda yükleme ve boşaltma işlemleri programa sadık kalınarak dakik bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

7/24 Destek

Taşımacılık işlemleri ile ilgili olarak haftanın her günü, günün her saati bizimle iletişime geçerek hizmetiniz ile ilgili bilgi alabilirsiniz.