Avrupa ve Orta Asya

Türkiye’den Avrupa ve Ortadoğu ülkelerine veya tam ters istikamette ihtiyaç duymuş olduğunuz tam ve parsiyel karayolu taşımacılık ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz. Avrupa ülkelerine özellikle hızlı bir şekilde çözüm üreten işletmemiz eşyalarınızın gümrükleme işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirerek eşyalarınızı en kısa sürede teslim etmektedir.

Karayolu ile gerçekleştireceğimiz tüm taşımacılıklarda işlemler sigortalı bir şekilde gerçekleşmekte olup teslimat süresi denizaşırı ülkelere göre oldukça kısadır. Karayolu ile yapılan taşımacılık işlemlerinde eşyaların paketleme, yükleme, boşaltma ve yeniden kurulum işlemleri tarafımızdan veya çözüm ortaklarımız tarafından gerçekleştirilmektedir.

İhtiyaç duymuş olduğunuz her türlü karayolu taşımacılık ihtiyaçlarınıza uzman çözümler üretmekteyiz. Bizlerden fiyat teklifi almayı ihmal etmeyin!

Karayolu ile Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Karayolu ile ulaşılabilecek mesafede bulunan noktalara karayolu ile taşımacılık hizmeti sağlanmaktadır. Karayolu ile yapılan taşımacılıklarda anahtar teslimi hizmetimiz bulunmaktadır.

Yurtdışına yapılacak olan taşımacılık hizmetleri ile ilgili olarak eşyalarınızın demontaj ve paketleme işlemleri yapıldıktan sonra kamyona yükleme işlemleri asansörlü olarak gerçekleştirilip kamyon yola çıkmaktadır. Kamyonun içerisinde yer alan eşyalarınızın gümrükleme işlemleri tarafımızdan gerçekleştirildikten sonra teslimat adresinde evinizin kurulumu gerçekleştirilir.

Özel taşımacılık ihtiyaçlarınız için bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz…

Uluslararası Karayolu Taşımacılığı
Güvenilir Hizmet

40 yıla yakın sektör tecrübemiz ile Uluslararası ev taşımacılığında Türkiye'nin önde gelen nakliye şirketleri arasında yer almaktayız.

Hızlı Teslimat

Uluslararası taşımacılıklarda yükleme ve boşaltma işlemleri programa sadık kalınarak dakik bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

7/24 Destek

Taşımacılık işlemleri ile ilgili olarak haftanın her günü, günün her saati bizimle iletişime geçerek hizmetiniz ile ilgili bilgi alabilirsiniz.