Uzman Paketleme Hizmeti

Taşımacılık öncesi paketleme ne kadar iyi yapılırsa o eşyaların taşımacılığı gerçekleştirilirken zarar görme olasılığı o kadar azalır. Bunun farkında olduğumuz için özellikle uluslararası taşımacılıklarda paketleme yaparken gereken itinayı fazlası ile gösteririz.

Paketleme işlemlerini uzman personellerimiz gerçekleştirmekte olup bütün eşyalar sıfır ambalajlama malzemesi kullanılarak gerçekleştirilir. Tercih ettiğimiz ambalajlama malzemelerinin tamamı dünya sağlık örgütleri tarafından onaylanmış olup paketleme yapılırken eşyalar 3 kat sarılmaktadır.

Kusursuz sonuç için kusursuz paketleme…

Nakliye şirketlerinin eşya taşırken taşımacılığını gerçekleştirdikleri eşyaların zarar görmesinin en büyük sebebi yetersiz paketlemedir. Bizler, taşımacılığını gerçekleştireceğimiz eşyaların paketleme işlemlerini kusursuz bir şekilde gerçekleştirerek eşyaların yine kusursuz bir şekilde teslim edilmesini sağlıyoruz.

Paketleme işlemleri uzman personellerimiz tarafından müşteri talepleri doğrultusunda itinalı bir şekilde gerçekleştirilmekte olup eşyaların taşımacılık esnasında zarar görmemesi için gerekli tedbirler önceden alınmaktadır.

Profesyonel Paketleme Hizmeti
Güvenilir Hizmet

40 yıla yakın sektör tecrübemiz ile Uluslararası ev taşımacılığında Türkiye'nin önde gelen nakliye şirketleri arasında yer almaktayız.

Dakik Hizmet

Uluslararası taşımacılıklarda yükleme ve boşaltma işlemleri programa sadık kalınarak dakik bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

7/24 Destek

Taşımacılık işlemleri ile ilgili olarak haftanın her günü, günün her saati bizimle iletişime geçerek hizmetiniz ile ilgili bilgi alabilirsiniz.