Özel ve Güzel olan araçlarınızın uluslararası taşımacılığı…

Uzman lojistik olarak karadan veya denizyolu ile araç taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Genellikle ülkemize yurtdışından gelen futbolcular araçlarını da beraberinde getirmek istemektedir. Avrupa ülkelerinden karayolu ile taşımacılık yapılırken denizaşırı ülkelerde araç konteyner içerisine yüklenerek kuru yük gemileri ile taşınmaktadır.

Yurt dışına klasik veya ultra lüx araç satan veya alan bir şahıs veya işletmenin ihtiyaçlarına profesyonel çözümler üretmekteyiz. Araçlarınızın yüklenme, sigorta ve gümrükleme işlemleri tarafımızdan gerçekleştirilip izlenmektedir.

Dünyanın her yerinden her yerine araç taşımacılığı…

Akademik kariyeri için amerikaya taşıdığımız bir müşterimiz 8 yıllık bir aradan sonra ülkesine geri dönerken sahibi olduğu klasik aracı beraberinde getirmek istedi. Aracın 35 yılını doldurmuş olması ve hasarının bulunmamasından dolayı aracı ithal edememeniz için ortada hiçbir sebep yoktu.

Gümrükleme için gerekli evraklar tarafımıza iletildikten sonra aracın konteyner içerisine yükleme ve yola çıkarma işlemleri gerçekleştirilmektedir. Avrupa ülkelerinde bu işlemler 7-10 gün sürmekteyken Avustralya ve Amerika kıtalarından yapılacak araç taşımacılıkları 21-30 gün sürebilmektedir.

Güvenilir Hizmet

40 yıla yakın sektör tecrübemiz ile Uluslararası ev taşımacılığında Türkiye'nin önde gelen nakliye şirketleri arasında yer almaktayız.

Hızlı Teslimat

Uluslararası taşımacılıklarda yükleme ve boşaltma işlemleri programa sadık kalınarak dakik bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

7/24 Destek

Taşımacılık işlemleri ile ilgili olarak haftanın her günü, günün her saati bizimle iletişime geçerek hizmetiniz ile ilgili bilgi alabilirsiniz.