Dünya’nın her yerine profesyonel taşımacılık hizmeti!

Evden eve nakliyat kalıplaşmış bir sözcük olarak sıkça karşımıza çıkıyor. Trafikte karşımıza çıkan kamyonların üzerinde veya komşularımız taşınırken eşyalarını taşımak için gelen kamyonun üzerinde bu sözcüğüğe rastlarız. Peki ama evden eve nakliyat nedir? Evden eve nakliyat, evinizin içerisinde yer alan eşyaların paketlenip ambalajlanarak uygun bir araca yüklenmesi ve yeni evinize eşyaların teslim edilerek tüm kurulumların talepleriniz doğrultusunda yapılması hizmetini kapsar.

Lojistik olarak bizim farkımız ne? Lojistik kelimesini açıklamak için yapabileceğimiz en iyi açıklama eşyaları taşınacak olan müşterinin eşyalarını taşırken her türlü taleplere cevap vermek ve kusursuz hizmet sunmaktır.

Uluslararası Nakliyat Paketleme
Profesyonel paketleme hizmeti

Eşyalarınızın tamamı taşımacılık öncesi uzman personellerimiz tarafından en ince ayrıntısına kadar itinalı bir şekilde paketlenmektedir. Paketleme işlemlerinde oluklu koli, kraft kağıt, balonlu naylon, streç folyo ve kutu dolgu köpüğü tercih edilmektedir. Eşyalarınızın taşımacılık esnasında zarar görmemesi için gerekli önlemler en baştan alınmaktadır.

Uluslararası Ev Taşımacılığı
Uzman Personel

Şirketimiz çalışanlarının tamamı hem taşımacılık hem müşteri ilişkileri bakımından gerekli eğitimleri almıştır. Çalışanlarımız için eşyalarınızın eski evinizden yeni evinize taşımaktan önemli birşey var ise bu da eşyalarınızın taşınırken zarar görmemesidir. Hizmet yeterliliği konusunda belgelendirilmiş olan çalışanlarımız ev taşımacılığı konusunda eksiksiz hizmet sağlayabilmektedir.

Ev Eşyası Transferi
Taşıma işlemleri

Taşınması gereken eşyalarınız tamamen paketlendikten sonra yine aynı uzmanlık ile gerekli büyüklüğe sahip bir kamyon’a yüklenmektedir. Kamyonlarımızın tamamı içerisindeki eşyalar ile birlikte her türlü kazaya karşı sigorta kapsamında olup filomuzda yer alan araçların tamamı sürprizlere yer vermemek adına ev taşımacılığı için özel üretilmiştir.

Dünya’nın her yerinde her yerine profesyonel hizmet…

Türkiye’nin en geniş hizmet ağına sahip olan işletmemiz başta avrupa olmak üzere asya, amerika, avustralya ve afrika kıtalarına olmak üzere tüm dunyaya hizmet sağlamaktadır. Sunmuş olduğumuz taşımacılık hizmetlerinin tamamını tek elden sağlayarak anahtar teslimi hizmet sunan Türkiye’nin tek lojistik şirketiyiz.

Bizler, işletme olarak müşterilerimizin isteklerine özel çözümler üreterek herşeyin söz verdiğimiz gibi olmasını sağlıyoruz. İster taşımacılık, isterseniz depolama konusunda eksiksiz hizmet sağlamaktayız.

Sıkça sorulan sorular

Aradığınız sorunun cevabını bulamadınız mı? Bizi aramaktan veya bize yazmaktan çekinmeyin.

Taşımacılık süresi talep etmiş olduğunuz taşınma şekline ve taşınacağınız mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Sıkça taşımacılık hizmeti sunduğumuz almanya ve fransa gibi avrupa ülkelerine bir hafta içerisinde teslimatınızı gerçekleştirebilmekteyiz.

Taşımacılığını gerçekleştireceğimiz bütün eşyalar taşımacılık öncesi her türlü kaza ve riske karşı sigortalanmaktadır. Taşımacılık esnasında meydana gelebilecek her türlü zarardan şirketimiz sorumludur.

Uluslararası taşımacılık işlemlerinde taşınacak olan eşyaların yoğunluğuna göre tek taşınbileceği gibi birden fazla ev eşyası aynı araçta taşınabilmektedir. Karayolu ile yapılan taşımacılıklarda 16,60 metre boyunda olan 86 metreküplük tırlar tercih edilmektedir. 2+1 büyüklüğünde bir evin eşyası ortalama 20 metreküp, 3+1 büyüklüğünde bir evin eşyası ise 25 metreküp civarındadır. Dolayısı ile yapılan taşımacılıklarda aynı güzergahta bulunan eşyalar birlikte taşınmaktadır.

Taşımacılığını gerçekleştirmekte olduğumuz eşyaların gümrükleme işlemleri yine bizim tarafımızdan gerçekleştirilir. Anlaşma esnasında sizlere gerekli evrakların bir listesi verilerek taşınma tarihine kadar bu evrakları tamamlamanız istenir.

Dünya’nın neresine olursa olsun teslimat işlemleri teslimat bölgesinde yer alan uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Güvenilir Hizmet

40 yıla yakın sektör tecrübemiz ile Uluslararası ev taşımacılığında Türkiye'nin önde gelen nakliye şirketleri arasında yer almaktayız.

Dakik Hizmet

Uluslararası taşımacılıklarda yükleme ve boşaltma işlemleri programa sadık kalınarak dakik bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

7/24 Destek

Taşımacılık işlemleri ile ilgili olarak haftanın her günü, günün her saati bizimle iletişime geçerek hizmetiniz ile ilgili bilgi alabilirsiniz.